Piletid ja passid | Tallinn Music Week

Piletid ja passid

Tere tulemast TMW festivalile! Tule külasta oma lemmikartisti kontserti, mõnda mõnusat vestlust või restorani, või võta festivalilt kõik, mis võtta annab.

Pakume oma külastajatele kolme tüüpi passe. Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab lisaks muusikafestivalile pääset TMW konverentsile ning pakub võimalust laiendada muusikatööstuse kontaktide võrgustikku. Festivalipass ja toetajapass sisaldavad kõike peale konverentsipääsu. Passi saab osta TMW veebipoest.

Festivalipass

Festivalipass tagab pääsu kõikidele muusikafestivali üritustele ja sisaldab eripakkumisi teiste festivaliosade raames.

Hinnad:

01.11.2018–10.03.2019: 55 €

11.03–31.03: 65 €

Konverentsi ja festivali ühispass

Konverentsi ja festivali ühispass tagab pääsu TMW konverentsile ja networking üritustele ning eelis-sissepääsu muusikafestivali kontsertide ja klubiõhtute toimumispaikadesse. Samuti saab antud passi omanik festivali tutvustavaid materjale, sooduspakkumisi kogu festivalinädala vältel ning võimalust personaliseeritud programmisoovitusteks.

Konverentsi ja festivali ühispass sisaldab:

 • konverentsipääset
 • eelis-sissepääsu muusikafestivali toimumispaikadesse
 • TMW infomaterjale
 • ligipääsu registreerunud TMW delegaatide andmebaasi
 • eripakkumisi “TMW maitsed” restoranides

Delegaadiks registreerimiseks ning andmebaasile ligipääsu saamiseks osta pass TMW veebipoes. Piletite ostmiseks logi veebis sisse oma olemasoleva MyTMW kontoga või registreeru kasutajaks. Vali sobiv passi tüüp, täida ettenähtud infoväljad ja osta pass. Ostu kinnitus saadetakse e-mailile ning seda on alati võimalik ka näha MyTMW konto „Purchases” alt. Kinnitus tuleb festivali ajal infopunktis käepaela vastu vahetada. Delegaatide andmebaasi näeb siit.

Hinnad:

12.02–18.03: 225 €

19.03–31.03: 250 €

Konverentsipass

Konverentsipass tagab pääsu TMW konverentsile selle mõlemal toimumispäeval.

Hinnad:

12.02–18.03: 125 €

alates 19.03: 150 €

Toetajapass

Toetajapass tagab eelisjärjekorras pääsu kõikidele TMW kontsertidele ja klubiõhtutele ning soovi korral võimaluse personaliseeritud programmisoovitusteks. Piiratud kogus TMW 2019 toetajapasse on müügil TMW veebipoes.

TMW 2019 toetajapass sisaldab:

 • eelisjärjekorras pääsu kõikidesse festivali klubidesse ja kontserdisaalidesse
 • toetajapassiga kaasneb ka infoliin (telefoninumber ja e-posti aadress), mille kaudu saab nii personaliseeritud programmisoovitusi kui ka abi kohtade reserveerimisel eriüritustele
 • soodustusi “TMW maitse” restoranides ja eriüritustel

Üksikpiletid

TMW muusikafestivali ürituste üksikpiletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja veebikeskkonnas. Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Pilet kaotab kehtivuse klubist lahkudes.

Tingimused

Kõik passid tuleb vahetada käepaela vastu TMW infopunktides.

Viru Keskus

Infopunktis on võimalik festivalipass käepaela vastu vahetada.

E–L, 25.–30.03 kell 9.00–21.00

Aadress: Viru väljak 4/6

Nordic Hotel Forum

Infopunktis on võimalik konverentsipass käepaela vastu vahetada.

N, 28.03 kell 9.00–00.00
R, 29.03 kell 8.00–00.00
L, 30.03 kell 9.00–00.00
P, 31.03 kell 10.00–17.00

Aadress: Viru väljak 3

Eesti Kunstiakadeemia

Infopunktis on võimalik nii festivali- kui konverentsipass käepaela vastu vahetada.

K–L, 27.–30.03 kell 9.00–21.00

Aadress: Põhja puiestee 7

 • Telia klientidele kehtib TMW festivalipassi, konverentsi ja festivali ühispassi, toetajapassi ning üksikpiletite ostmisel eelmüügist 20% hinnasoodustus tavahinnast.
 • Kõik TMW passid tagavad pääsu kõikidesse TMW muusikafestivali ürituste toimumispaikadesse. Konverentsi ja festivali ühispassi ning toetajapassi omanikud saavad toimumispaikadesse eelisjärjekorras. Juhul, kui klubi on välja müüdud, saab festivalipassi omanik sisse eelisjärjekorras, niipea, kui klubist on piisavalt inimesi väljunud.
 • Kui soovite näha mõnda kindlat muusikafestivali artisti, soovitame saabuda vähemalt 30 minutit enne vastava artisti esinemisaja algust. Antud soovitus kehtib nii kõikide passitüüpide kui ka ükskpiletite omanikele.
 • Üksikpilet tagab pääsu kindlasse klubisse või kontserdipaika piletil märgitud kuupäeval. Klubist lahkudes kaotab pilet kehtivuse.
 • Kõikidel TMW kontsertidel, mis lõppevad pärast 23.00, kehtib vanusepiirang 18+.
 • Palume arvestada, et igal klubil ja kontserdipaigal on oma majareeglid, mis kehtivad kõikidele külastajatele.

Info

Lisainfo saamiseks pöörduge palun ticket@tmw.ee